HAKKIMIZDA

1996 yılından beri Konteyner ve Vinç sektöründe bulunmaktayız. Başlıca hizmetlerimiz yeni konteyner satış, ikinci el konteyner alım-satım, konteyner kiralama ve konteyner depolamadır. Yaptığımız işlerde önceliğimiz Müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve kalitedir. Vinç taşımacılığında profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışmakta olup iş verimliliği konusunda  titiz ve duyarlıyız.

HAKKIMIZDA

YETENEKLERİMİZ

KONTEYNER TASARIMI
VİNÇ İLE TAŞIMA
DEPOLAMA ALANI
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MİSYONUMUZ

Aşağıdaki ilkeler değerlerimizi yansıtır, kültürümüzü tanımlar ve eylemlerimize rehberlik eder:

  • Alçak gönüllülük,saygı ve öncülük etmek.
  • Kendimize özgünlüğümüzü oluşturmak ve güven kazanmak Müşteriler, iştirakçiler ve tedarikçiler ile karşılıklı olarak faydalı ortaklıklar oluşturmak.
  • En yüksek standartları en  hesaplı şekilde müşteriye sunmak.

VİZYONUMUZ

  • Kaliteli, sağlıklı ve en uygun fiyata konteyner ürünleri; Özveri  ile herkese, her çeşit konteynerı ulaştırabilen pazarın lider şirketi olmak.

GENİŞLEYEN HEDEFLERİMİZ

  • Toplumun her kesiminden insana yüksek kalitede konteyner hizmeti sunmak, konteyner sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize ve milletimize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

FİRMAMIZ

İmalatını yaptığımız konteynerların güvenli bir şekilde yerlerine ulaşması için taşımacılık sektöründe de varlığımızı sürdürüyoruz. 2001'den beri konteyner taşımacılığı, vinç kiralama, inşaat ve alt yapı çalışmalarında tecrübeli operatörlerimizle birlikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Operatörlerimizin vinç kullanma ve taşıma belgeleri vardır.

Özel Tasarım Konteyner, standart konteynerların dışına çıktığımız kendine özgü bir şekilde tasarlanmış konteynerlardır. Sipariş üzerine üretimi yapılan özel tasarımlar istenilen ölçülerde ve istenilen şekillerde üretilebilir.

Genellikle 3*7 (21 metrekare) boyutlarında olan konteyner tipidir. Özellikleri içerisindeki bölmelere tuvalet, banyo ve mutfak olup olmadığına göre değişir. Sıfırlarıyla birlikte 2. el'in bulunması da rahat olur. Malzeme farkı olarak 3 çeşit konteyner üretilmektedir.
1- Sac Konteyner
2-Betopan Konteyner
3-Panel Konteyner